Son Sorgulamalar

Ankara Numune Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenme


Artık internet teknolojisinin gelişmesi ile birlikte çoğu işlemlerimiz sıradanlaşmış duruma gelmiştir. Bu işlemlerden biri de laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemidir. Bu işlemleri tahlil yaptırmış olduğunuz hastanenin web sayfası üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ankara Numune Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Ankara Numune Hastanesi laboratuvar tahlil sonucunuzu internet üzerinden hastanenin sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için aşağıda size bir bağlantı verilmiştir. Bu linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız.

Hastanenin laboratuvar, radyoloji.. gibi sonuçlara internet üzerinden ulaşabilmeniz için T.C Kimlik Numarası ve Dosya No / Barkod Numaralarının olması gerekmektedir.
ankara_numuneLaboratuvar, Radyoloji.. gibi sonuçlara internet üzerinden erişme hakkı Hastanın mahremiyeti gereği yalnızca hastanın kendisine aittir.
Bu güvenliği sağlamak amacıyla hastalarımızın Hastanede başvurduğu andaki Dosya No / Barkod numaralarını saklamaları gerekmektedir.

Ankara Numune Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Ankara Numune Hastanesi Telefon Numarası İletişim Bİlgileri

İnternet üzerinden işlem yapsanız dahi bazen telefonla teyit veya soru sorma gibi işlemleri yapmanız gerekebilir. Bu yüzden Ankara Numune Hastanesi telefon numarası ve iletişim bilgileri sizlere gerekli olacaktır. Aşağıda size Ankara Numune Hastanesi telefon numarası ve iletişim bilgileri verilmiştir.

Tel: 0 312 508 40 00

Faks: 0 312 311 43 40

Adres: Ülkü Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:5 Altındağ Ankara/TÜRKİYE

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
numune hastanesi tahlil sonucu ogrenme, ankara numune hastanesı tahlıl sonuc

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Ankara Lisesi’nin Numune Hastanesi’ne devredilmesi gündemde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.