Ankara Numune Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma


1881 yılında Gureba Hastanesi adı altında kurulmuş bir hastanedir. Daha sonra adı 1924 yılında Ankara Numune Hastanesi olarak değiştirilmiştir. 1930 lu yıllarda hastanede görev yapması için yabancı profesörler alınmıştır. Günümüzde ise Sağlık Bakanlığı’nın en büyük hastanelerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Ankara Numune Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma

Ankara Numune Hastanesi Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Ankara İli Kamu Hastaneleri Birliği 1.Bölge Genel Sekreterliğine bağlıdır. Hastanenin Sağlık Bakanlığı’na bağlı olmasından dolayı hastane randevuları Sağlık Bakanlığı’nın bir hizmeti olan Merkezi Hastane Randevu Sistemi(MHRS) üzerinden alınmaktadır.

ankara_numuneSağlık Bakanlığı randevu sistemi üzerinden en az bir gün öncesi olmak şartıyla istediğiniz devlet hastanesinden randevu alabilmektesiniz. Bu yüzden işleminizi MHRS üzerinden yapabilirsiniz. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için “MHRS Hastaneden Randevu Alma” başlıklı makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Bİlgileri

İnternet üzerinden işlem yapsanız dahi bazen telefonla teyit veya soru sorma gibi işlemleri yapmanız gerekebilir. Bu yüzden Ankara Numune Hastanesi telefon numarası ve iletişim bilgileri sizlere gerekli olacaktır. Aşağıda size Ankara Numune Hastanesi telefon numarası ve iletişim bilgileri verilmiştir.

Tel: 0 312 508 40 00

Faks: 0 312 311 43 40

Adres: Ülkü Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:5 Altındağ Ankara/TÜRKİYE

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın