Son Sorgulamalar

Ankara Koru Hastanesinden Nasıl Randevu Alabilirim?


Sağlık bakanlığı MHRS sistemi sayesinde artık önceden sıra alan kişileri sırada bekletmeyip direk muayeneye alıyor. Devlet hastanelerindeki bu uygulamanın benzeri özel hastanelerde de uygulanmaya başlandı. Özel hastanelerde kendi web sayfaları içerisinde randevu alma sistemi kurmaya başladılar.
Bu yazımızda Ankara Koru Hastanelerinden nasıl randevu alabileceğinizi anlatacağız. Öncelikle buraya  tıklayarak Ankara Koru Hastaneleri Randevu sistemini açıyoruz. Açılan sayfada bizden üç tane bölümü doldurmamız istenecektir.

1) TC Kimlik No(Pasaport No): Bu bölüme randevu alınacak olan hastanın TC kimlik numarası veya pasaport numarası yazılacak.
2) Doğum Tarihi: Bu bölüme randevu alınacak hastanın doğduğu yıl yazılacak.
3) Güvenlik kodu: Bu bölümde ise hastanenin web sayfasının güvenliği açısından oluşturulmuş resimde görülen güvenlik kodunu yazmamız gerekiyor.
Bütün bu bilgileri doğru ve eksizksiz bir şekilde girdikten sonra “Giriş” butonuna tıklayarak sisteme giriş yapıp istediğimiz tarih ve doktordan muayene için randevumuzu alıyoruz.
Böylece Ankara Koru Hastanesinden randevu alma işlemimiz gerçekleşmiş olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. KORU SAĞLIK GRUBU’NDAN ANKARA’YA YENİ HASTANE

  2. Olacağı varmış (@ Sincan Özel Koru Hastanesi in Ankara, Sincan)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.