Son Sorgulamalar

Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenme


Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri ülkemiz için büyük önem arz etmektedir. Fizik tedavi rehabilitasyon merkezlerinin yaygınlaşması ve geliştirilmesi çalışmalarına devletimiz son derece önem vermektedir. Hatta ilçelerde bile bu hastaneler bulunabilmektedir. Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hastanesi‘de Ankara ilimizde bulunan önemli tedavi merkezlerimizdendir. Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hastanesi 1968 yılında kurulmuş ve şu an kapasite olarak 287 yataklıdır.

Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenme

İnternet sektörünün hızla gelişmesinden dolayı sektörün getirmiş olduğu avantajlardan biri olan internetten tahlil sonucu öğrenme işlemi rahatlıkla yapılabilmektedir. Aşağıda size Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemi ile ilgili bir bağlantı verilmiştir.

tahlil-sonuclariBu bağlantıya tıkladığınızda sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz olarak girip sorgulama yaptığınızda Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası Adres Bilgileri

Bazen sadece internet üzerinden işlem yapmak yeterli olmaz. Bu durumda telefon veya yüz yüze görüşmelerle işlemlerinizi yapmanız gerekecektir. Aşağıda sizlere Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası, adres ve faks bilgileri verilmiştir.

  • Telefon:+90 (312) 310 3230
  • Faks:+90 (312) 311 8054
  • Eposta:aftrh.bilgi@saglik.gov.tr
  • Adres:MERKEZ BİNA : Türkocağı Sokak No:3 Sıhhiye – Ankara
    GAZİ EK BİNA : Silahtar Cad. No: 108 Gazi Mah.-Ankara

 

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.