Son Sorgulamalar

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma


Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1957 yılınıda Sağlık Bakanlığı tarafından Ankara Hastanesi adı ile kurulmuştur. Hastanenin inşası 1954 yılında başlamıştır. Hastane ilk açılışında 4 servis ve 1 hemşire ve 120 yatak kapasitesi ile hizmet vermiştir. Hastane bugünse 616 yatak kapasitesine sahiptir.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi internetten online randevu alma işleminizi yapmanız için bu hastanenin Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir hastane olması sebebi ile bakanlığın uygulamaya koyduğu sistem üzerinden randevu almanız gerekmektedir.

Bu sistem Merkezi Hastane Randevu Sistemi yani diğer adıyla MHRS olarak geçmektedir. Aşağıda sistemin linkini sizinle paylaşmış bulunmaktayız. Bu sistem üzerinden aynı gün için randevu alamazsınız.

ankara-egitim-ve-arastirma-hastanesiİlgili bağlantıya tıkladığınızda sisteme hastanın hiç kaydı yapılmamışsa “Yeni Üye” butonu ile hastanın sisteme tek seferliğine kayıt olup ardından kayıt esnasındaki şifresi ile giriş yaparak hastane randevusu alma işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Sistemin kullanımı ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için “MHRS Hastaneden Randevu Alma ” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma işlemini telefon ile de yapmanız mümkündür. Telefonunuzdan 182’yi tuşlayarak karşınıza çıkan görevliden hastane randevusu alabilirsiniz.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma işlemi için TIKLAYIN…

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon ve İletişim Bilgileri

Aşağıda size Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası, adresi ve faks numarası verilmiştir.

Adres : Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şükriye Mh. Ulucanlar Cd. No:89 Altındağ / ANKARA
Posta Kodu: 06340

Telefon : 0.312 595 30 00

Faks : 0.312 363 33 96 (Hastane Müdürü)

0.312 362 49 33 (Satın Alma)

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.