Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenme


Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ülkemizin ve Ankara’nın köklü hastanelerinden biridir. Bu hastane 616 yatak kapasitesi ile hastalara hizmet vermektedir.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar

Bilişim teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte işlemlerimiz artık çok kolaylaşmıştır. Evimizden bir çok işlemimizi gerçekleştirebilmekteyiz. Bu işlemlerden biri de laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemidir.

işlemi için aşağıda size bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantı yardımıyla işleminizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler TC kimlik numarası, ad soyad, dosya no ve işlem no dur. Bu bilgileri girip tamam butonuna tıklamalısınız. Böylece tahlil sonucu öğrenme işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

ankara-egitim-ve-arastirma-hastanesiSisteme gireceğiniz bilgileri hastaneye giriş için kullandığınız barkod üzerinden alabilirsiniz. Sisteme T.C. Kimlik numarası ile birlikte işlem Numarası veya Dosya Numarasından birinin girilmesi zorunludur.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemi için TIKLAYIN…

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon ve İletişim Bilgileri

Aşağıda size , adresi ve faks numarası verilmiştir.

Adres : Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şükriye Mh. Ulucanlar Cd. No:89 Altındağ / ANKARA
Posta Kodu: 06340

Telefon : 0.312 595 30 00

Faks : 0.312 363 33 96 (Hastane Müdürü)

0.312 362 49 33 (Satın Alma)

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
ankara tahlil laboratuvar sonuçları tc kimlik barkod
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın