Son Sorgulamalar

Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu Öğrenme


Her gün yeni yeni hastalıklar ortaya çıkmaktadır. Bu hastalıklar sürekli olarak branşların alt branşlarını arttırmaktadır. Ülkenin durumuna bağlı olarak ta bu branşlaşmaların neticesinde hastaneler ayrılmaktadır. Mesela çocuk hastalıkları bulunan bir hastaneden ilerleyen zamanlarda yeni hastane binasına sadece çocuk hastanesi olarak geçebilmektedir. Bu ve benzeri durumların yaşanması ülkemiz açısından olumlu bir durumdur.

Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu Öğrenme

Bilişim teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte internet aracılığı ile birçok bilgiye erişebilmektedir. Tahlil sonucu öğrenme işlemi de bunlardan biridir. Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonucu öğrenme işlemi için aşağıda size verilmiş olan linke tıklamanız yeterlidir.

Karşınıza çıkacak olan sayfada sizden bazı bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız istenecektir. Bu bilgiler TC kimlik no ve örnek no dur. Örnek noyu bilmiyorsanız kabul no(protokol no), bunu da bilmiyorsanız arşiv no yu istenen alana girmeniz yeterlidir.

Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonucu öğrenme işlemi için TIKLAYIN…

ankara-diskapi-cocukNot: Hastane yönetimi kararı gereğince, yatan hasta tetkik sonuçlarının internetten yayınlanması engellenmiştir. Yukarıda size açılacak olan sayfada sadece poliklinik müracaatlarınıza ait sonuçları görüntüleyebilirsiniz !

Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Bazen hastanelerin telefon numaralarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Aşağıda size Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası, adresi ve faks numarası verilmiştir.

Adresİrfan Baştuğ Cad. Kurtdereli Sok. Altındağ / ALTINDAĞ ANKARA

Telefon: 0312 596 96 00

Faks: 0312 347 23 30

 

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.