Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenme


Ankara’nın ve ülkemizin sayılı hastaneleri arasında olan 2004 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanede 417 klinik yatağı, 52 yoğun bakım yatağı , 72 gözlem yatağı ve 155 poliklinik odası 30 ünıt sayısı bulunmaktadır. Hastanede Spor Hekimliği, Girişimsel Anjiyo ve Evde Sağlık Hizmetleri ile ilgili hizmetler de verilmektedir.

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2011 yılının Mart ayından itibaren Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ile yapmış olduğu anlaşma gereği bu üniversitenin uygulama hastanesi olmuştur.

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucunu Nasıl Öğrenebilirim?

İnternet teknolojisinin gelişmesi ile artık tahlil sonuçlarınızı hastaneye gitmeden evinizden öğrenmeniz mümkündür.  işlemi için aşağıda size bir link verilmiştir. Bu linke tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

ataturk-egitim-hastanesi-tahlil-sonucuİlgili linke tıkladığınızda karşınıza Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onlkine İşlemler ekranı çıkacak ve açılan ekranda sizden TC kimlik no, hasta no, doğum yılı ve güvenlik kodu bilgileri istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz girip ONAY butonuna tıkladığınızda tahlil sonucu öğrenme işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenme işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
ANKARA atatürk hastanesi laboratuvar sonuçları, atatürk eğitim ve araştırma hastanesi hasta no ogrenmesi, atatürk üniversitesi araştırma hastanesi laboratuvar sonuçları
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın