Son Sorgulamalar

Anadolujet Müşteri Hizmetleri Anadolujet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


Anadolujet “Uçmayan Kalmasın” sloganı ile birçok kişiyi uçuran Anadolujet bugün geniş bir filo ile hizmet vermektedir. AnadoluJet  Emraer 195 ve B 737-800 tipi uçakları filosunda bulundura AnadoluJet firmasında toplan 29 uçak bulunmaktadır.

Anadolujet Müşteri Hizmetleri Anadolujet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

AnadoluJet müşteri hizmetleri, AnadoluJet çağrı merkezi ile iletişime geçmek için aşağıda size vermiş olduğumuz numarayı kullanabilirsiniz. Bu numara sayesinde AnadoluJet müşteri temsilcisine bağlanma işlemi ile AnadoluJet ile ilgili işlemlerinizi, AnadoluJet şikayet, dilek ve önerilerinizi yapabilirsiniz.

AnadoluJet müşteri hizmetleri, AnadoluJet çağrı merkezi numarası

444 25 38 yani 444 AJET

‘tir. İlgili numarayı aradığınızda karşınıza çıkacak olan seçenekler için aşağıdaki vermiş olduğumuz tuşlardan yararlanabilirsiniz. Bu tuşlar yardımı ile AnadoluJet müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

  • 3. AnadoluJet tarifeli sefer kalkış varış saatleri için
  • 5. Jetgenç üyeliği ile ilgili bilgi almak için
  • 9. To continue in english

Bir önceki yazımız olan Onur Air Müşteri Hizmetleri Onur Air Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası başlıklı makalemizde Onur Air çağrı merkezi, Onur Air müşteri hizmetleri ve Onur Air Şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.