Son Sorgulamalar

Amerikan Hastanesi Online Randevu Alma


Amerikan Hastanesi Vehbi KOÇ Vakfına bağlı olarak çalışmakta ve kar amacı gütmemektedir. Böyle olunca da kalite ve hizmet meydana gelmektedir.

Amerikan Hastanesi 90 yılını üzerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Ülkemizdeki sağlık sektörünün gelişmesinde Amerikan Hastanesi’nin katkıları olmuştur.

Amerikan Hastanesi Online Randevu Alma

Amerikan Hastanesi online randevu alma işlemi çok basittir. Bu işlemi yapabilmeniz için Amerikan Hastanesi web sitesine bağlanmalısınız. Aşağıda randevu alma işleminizi yapabileceğiniz link sizlere verilmiştir. Bu linke tıklayarak ilgili sayfadan randevunuzu alabilirsiniz.

Amerikan-Hastanesiİlgili linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada karşınıza çıkacak olan alanları doldurmanız gerekmektedir. Bu alanlar ad soyad, e-posta, GSM numarası, randevu almak istediğiniz bölüm, doktor adı gibi bölümlerden oluşmaktadır. Bu alanları doldurmadan önce Amerikan Hastanesi kayıtlarında daha önceden bir kaydınız varsa yukarıdan işaretlemeyi unutmayın. İlgili alanları doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayarak randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Amerikan Hastanesi online randevu alma işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Amerikan Hastanesi Telefon Numarası

Bazen internetten yararlanmak yeterli olmayabilir. Hastane ile bire bir görüşmeniz gerekebilir. Bu durumda Amerikan Hastanesi telefon numarasını bilmeniz gerekmektedir. Amerikan Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 3 777 dir.

Amerikan Hastanesi normal telefon numarası 0 212 444 3 777 ve Amerikan Hastanesi faks numarası 0 212 311 21 90 ‘dır.

Amerikan Hastanesi Nerede?

Amerikan Hastanesi ‘nin adresini aşağıda sizinle paylaşmış bulunmaktayız.

Güzelbahçe Sok, No:20, 34365 Nişantaşı İstanbul, Türkiye

Telefon +90(212)444 3 777
Faks      +90(212)311 21 90

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.