Son Sorgulamalar

Allianz Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama


1923 yılında bir İtalyan şirketi olan RAS, Şark Sigortayı kurdu. Kurulan bu şirket ilk olarak yangın ve nakliyat alanlarında faaliyet gösterdi. Daha sonraları zorunlu trafik sigortası, kaza ve hayat sigortası alanlarında da faaliyet göstermeye başladı. 1974 yılında Koç grubuna katıldı. 1991 yılında ise Şark Hayat Sigorta yani bugünkü adı ile Allianz Sigorta kuruldu. Hayat ve Hastalık Sigortası faaliyetlerini Şark Hayat Sigorta A.Ş. adı altında yürüten şirket, Avrupa standartlarındaki “Limitsiz Sağlık Sigortası” ve “Birleşik Hayat Sigortası” ürünlerini Türkiye’de hayata geçiren ilk sigorta şirketi oldu. “Büyüyen Çocuk Sigortası” ise sektörde çocuklara yönelik ilk sigorta ürünüydü.

Allianz Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Araçlarınızı Allianz Sigorta ile sigortalattırmış iseniz herhangi bir kaza durumunda oluşturulan hasar dosyasının bilgilerine Allianz Sigorta hasar dosyası sorgulama yolu ile ulaşabilirsiniz. Bu işlemi yapabileceğiniz link aşağıda sizinle paylaşılmıştır.

allianz-sigorta-hasar-dosyasiİlgili kinke tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden Allianz Sigorta hasar dosyası sorgulama işlemini yapabilmeniz için bazı bilgiler istenecektir. İlgili alanlara bu bilgileri doğru girmeniz gerekmektedir.

Bu bilgiler hasar dosya no, poliçe no ve güvenlik numarasıdır. Hasar dosya no yazan alana hasar dosya numarasını 2008 A 0001 formatına uygun bir şekilde dosya numaranızı yazın. Poliçe no yazan alana ise 16 haneli poliçe numaranızı yazın. Alt tarafta bulunan güvenlik bölümüne ise görmüş olduğunuz karakterleri yazarak gönder butonuna tıklayın. Böylece Allianz Sigorta hasar dosyası sorgulama işlemini yapmış olursunuz. Hasar dosyanızla ilgili ayrıntılı bilgilere bu yolla ulaşmanız mümkündür.

Allianz Sigorta hasar dosyası sorgulama işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Ray Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama başlıklı makalemizde RAY Sigorta ve Ray Sigorta hasar dosyası sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
allianz dosya sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Öyleyse ne diyoruuuuz Allianz Sigorta macerası kaldığı yerden devam ediyor.

  2. allianz sigorta daha ilgili… ve ödemeyi de yapıyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.