Son Sorgulamalar

Aktif Kurye Aktif İleti Gönderi Sorgulama


1993 yılında kurulan Aktif Kurye Aktif İleti ülkemizde kuryecilik üzerine dağıtım olarak başarılı işler yapmaktadır. Aktif İleti web sayfası üzerinden de müşterilerine hizmet ve gönderi takibi hizmeti vermektedir.

Aktif Kurye Aktif İleti Gönderi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aktif Kurye Aktif İleti ile gönderilerinizi ilettiğinizde sizlere Aktif İleti gönderi numarası verilmektedir. Bu gönderi numarasını gönderiniz ulaşana kadar saklamanız gerekmektedir. Aşağıda sizlere Aktif İleti gönderi sorgulama ile ilgili bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantı yardımıyla gönderilerinizin durumunu sorgulayabilirsiniz.

İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler Gönderi/Mök Numaranız, Soyadınızın İlk İki Harfi, Cep Telefonu ve e-posta adresidir. Bu bilgilerin hepsinin girilmesi zorunludur.

Aktif Kurye Aktif İlet gönderi sorgulama işlemi işlemi için TIKLAYIN…

Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında Aktif İleti müşteri temsilcisi çağrı merkezini arayabilirsiniz. Konu ile ilgili yazımızı incelemek için BURAYA tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Aktif Kurye Müşteri Hizmetleri Aktif İleti Kurye Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası başlıklı makalemizde Aktif İleti Aktif Kargo müşteri hizmetleri, Aktif İleti gönderi sorgulama ve Aktif İleti müşteri hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Güngören Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Kurumların dilek öneri ve şikayet gibi geri dönütleri alarak kendilerini düzenlemeleri, o kurumların kendisini geliştirmesini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.