Son Sorgulamalar

Aksoğanoğlu Zafer Turizm Sefer Sorgulama ve Bilet Alma


Aksoğanoğlu Zafer Turizm 1947 yılında Mustafa Aksoğanoğlu tarafından kuruldu ve Malatya-Elazığ arasında ilk seferlerini yapmaya başladı. Bir Malatya firması olan Aksoğanoğlu Zafer Turizm’in daha sonra diğer illere de başlayan seferleri 1950’de Gaziantep, 1955’te Kayseri, 1962 ‘de Ankara olmak üzere genişlemeye başladı. Akşoğanoğlu Zafer Turizm 1961 ile 1971 yılları arasında Hacca’da yolcu taşıdı. Aksoğanoğlu Zafer Turizmin adı 1972 yılında Öz Zafer olarak değiştirildi. Firma 1976 yılına gelindiğinde daha da büyümüş ve yurdun dört bir yanına otobüs seferleri düzenlemeye başlamıştır.

Aksoğanoğlu Zafer Turizm Sefer Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aksoğanoğlu Zafer Turizm sitesi üzerinden bazı işlemleri yaptırmanıza olanak tanımaktadır. Aksoğanoğlu Zafer Turzim sefer sorgulama işlemini aşağıda sizlere vermiş olduğumuz link yardımı ile yapabilmektesiniz. İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda biniş yerini ve iniş yerini seçtikten sonra hareket tarihini de seçip listele butonuna tıkladığınızda Aksoğanoğlu Zafer Turizm sefer sorgulama işlemini yapmış olursunuz.

Aksoğanoğlu Zafer Turzim sefer sorgulama işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Aksoğanoğlu Zafer Turizm Online Bilet Alma

İnternet üzerinden yapabilecekleriniz arasında online bilet alma işlemi de bulunmaktadır. Aksoğanoğlu Zafer Turizm İnternetten bilet alma işleminizi aşağıda vermiş olduğumuz link aracılığı ile yapabilmektesiniz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda hareket yerini ve varış yerini, ardından da hareket tarihini belirtip sorgula butonuna tıklayarak ilgili tarihteki seferleri listelettirmelisiniz. Ardından  listedeki seferlerden size uygun ve boş olan otobüsteki koltuğunuzu seçerek işleminize devam edebilirsiniz. Koltuk seçimi yaparken koltuğun bayan yada erkek hangisi seçebiliyorsa ona göre seçim yapmalısınız. Koltuk seçimi için bilgilendirme sağ alt tarafta verilmiştir.

Bu işlemlerin ardından kişisel bilgilerinizi girip ödemenizi yaparak işleminize devam edebilirsiniz.

Aksoğanoğlu Zafer Turizm online bilet alma işlemi için TIKLAYIN…

Aksoğanoğlu Zafer Turizm Telefon Numarası

Bazen işlemlerimizi internet üzerinden yapmış olsak bile telefon aracılığı ile görüşme yapmamız gerekebilmektedir. Aksoğanoğlu Zafer Turizm müşteri hizmetleri numarası aşağıda verilmiştir.

Malatya Zafer Turizm Sey.Tic.Ltd.Şti.
Adresi İnönü Cad. No : 21 MALATYA
Telefon +(90) 422 2381905
Fax +(90) 422 3255959
e-posta zafer@zaferturizm.com.tr

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Şişli Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme

Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte insanların ihtiyaçları da hızla değişmektedir. İnsanların teknolojiye olan bağlılık ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.