Son Sorgulamalar

Aksigorta Hasar Dosyası Sorgulama


Araçlarımızın düzenli olarak her yıl trafik sigortası yaptırılması gerekmektedir. Trafik sigortası olmadan araçlarımızı trafiğe çıkarmanın ayrı bir cezası bulunmaktadır. araçlarımızın herhangi bir kazaya karışması durumunda araç masrafları duruma göre sigorta şirketleri tarafından ödenmektedir.

Sigorta Hasar Dosyası Nedir?

Araçlarımızın herhangi bir kazaya karışması durumunda kaza tutanağı tutulmaktadır. Bu tutanaklara bakılarak sigorta şirketleri kişilerin kusur oranlarını belirlemektedirler. Bütün bu işlemlerin yapılıp dosyalanması işlemine sigorta hasar dosyası denmektedir.

Aksigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Aksigorta hasar dosyası sorgulama işleminiz için aşağıda sizlere bir bağlantı adresi verilmiştir. Bu bağlantı adresi yardımı ile ulaşacağınız sayfada dosya numarasına göre arama,  TC kimlik numarası, poliçe numarasına göre arama seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçeneklerden istediğiniz birini seçip ilgili alanlara yazıp devam butonuna tıklayarak hasar dosyası sorgulama işleminize devam edebilirsiniz.

Aksigorta hasar dosyası sorgulama adresi

https://benimaksigortam.aksigorta.com.tr/myaksigorta/hasar/myKurumsalHasarDosyaArama.xhtml

Bir önceki yazımız olan KGM Geçiş İhlal Sorgulama başlıklı makalemizde Karayolları Genel Müdürlüğü ve KGM geçiş ihlal sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.