Son Sorgulamalar

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Sorgulama


Akdeniz Üniversitesi yaklaşık 35-40 yıllık bir geçmişi ile hizmet vermektedir. Üniversite, bünyesinde birçok bölümü de barındırmaktadır. Bu bölümlerden biri de Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesidir. Fakülteye bağlı olarak Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bölge halkının vazgeçilmez bir hastanesidir.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Sorgulama

Bilişim çağında yaşadığımız şu günlerde işlerimin daha kısa sürede yürütülebilmesi için çoğu işlemlerimiz internet üzerinden yapılmaktadır. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu sorgulama işleminizi de internet üzerinden yapabilmektesiniz.

Aşağıda sizlere  Akdeniz Üniversitesi Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işleminizi yapabileceğiniz iki tane link verilmiştir. Bu linkler 1 Ağustos 2014 sonrası test sonuçları ve 1 Ağustos 2014 öncesi test sonuçları olarak ikiye ayrılmıştır.

Biz sizlere 1 Ağustos 2014 sonrası test sonuçlarını öğrenme işlemini anlatacağız. İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden istenen, TC kimlik numarası ve şifrenizle sisteme giriş yapabilir ve test tahlil sonucu öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi E-Laboratuvar Sonuç Sorgulama sistemine üyeliğiniz yoksa alt tarafta bulunan üye ol butonuna tıklayarak üye olabilir ve tahlil sonuçlarınızı görebilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

 

Bir önceki yazımız olan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma başlıklı makalemizde Akdeniz Üniversitesi Hastanesi internetten online randevu alma, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi öğretim üyelerinden randevu alma ve Akdeniz Üniversitesi Hastanesi telefonla randevu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
AKDENİZ TAHLİL, akdeniz üniversitesi tıp sonuç, akden z Ünİversİtesİ tip fakultesi hastanesi tetkik sonuçları

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.