Son Sorgulamalar

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma


Akdeniz Üniversitesi Hastanesi binası olmadığı için 1982 yılında Kepez ilçesinde hizmet vermeye başlamış olan bir hastanedir. Hastane binasının 1986 yılında yapımına başlanmıştır. Daha sonraki yıllarda Akdeniz Üniversitesi Hastanesi binalarını çoğaltmış ve bugün 218,348 metrekarelik devasa bir alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi İnterneten Online Randevu Nasıl Alınır?

Hastaneye gittiğinizde sıra beklemeden size ayrılan zamanda muayene olmak için Akdeniz Üniversitesi Hastanesi web sayfasından online randevu alabilirsiniz. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi internetten online randevu alma işleminizi yapmak için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz.

Bu linke tıkladığınızda hızlı randevu sistemi girişi ekranına ulaşırsınız. Bu sisteme girişteki bilgileri eksiksiz doldurup, giriş butonuna tıklayarak hastaneden randevu alabilirsiniz. Fakat randevu sisteminde daha önceden bir üyeliğiniz yoksa alt tarafta bulunan üye ol butonuna tıklayarak sisteme üye olabilir ve randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi web sayfasından online randevu alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Telefonla Randevu Alma

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi telefonla randevu alma işleminizi, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası olan 0 850 259 07 07 numaralı telefondan alabilirsiniz. Bu telefon numarası 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi öğretim üyelerinden randevu alma işlemi için ise 0242 249 68 68 numaralı telefondan alabilirsiniz. Bu telefona hafta içi sabah 08.00’den akşam 17.00’ye kadar ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi polikliniklerden randevu almak için ise, 0242 249 60 60 numaralı telefonu hafta içi 08.00 – 17.00 arası kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnternetten Borcu Yoktur Yazısı Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde Borcu yoktur / Mükellefiyet Yazısı, internetten borcu yoktur yazısı ve Vergi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.