Afyonkarahisar Belediyesi Su Faturası Ödeme


Afyonkarahisar ülkemizin Ege Bölgesi’nde yer alan tarihi, kültürü ve termali ile ün yapmış bir ilimizdir. Cumhuriyet tarihimizde de önemli bir yere sahip olan Afyonkarahisar şirin bir ilimizdir.

Afyonkarahisar Belediyesi su faturanızı artık evinizden ödeyebilirsiniz. Evinizdeki internetiniz sayesinde Afyonkarahisar Belediyesi’nin resmi sitesine veya e-devlet sistemine girerek su faturası borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bu işlem için ilk önce işlemini yapmanız gerekmektedir.

Ülkemizin e-devlet sistemine geçmesi ile birlikte işlemler artık tek bir çatı altında toplanmaktadır. E-devlet üzerinden Afyonkarahisar Belediyesi su faturası ödeme işlemi için aşağıda sizlere bir link verilmiştir. İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda e-devlet sistemine giriş yapmalısınız. Ardından borç bilgileri sorgulama bölümünden su borcunuzu öğrenebilirsiniz. Ardından ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-devlet sistemi üzerinden Afyonkarahisar Belediyesi su faturası sorgulama ve ödeme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

afyonkarahisar_belediyesi_su-faturasi-odemeAfyonkarahisar Belediyesi’nin resmi sitesi üzerinde bulunan e-belediye hizmetinden de faydalanarak su borcu sorgulama ve su borcu ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıda sizlere Afyonkarahisar Belediyesi e-belediye sistemi için bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıklayarak açılacak olan sayfada ister TC kimlik numaranız ile, isterseniz su abone numaranız ile Afyonkarahisar Belediyesi su borcu sorgulama işleminizi ve ardından su tahsiletı işleminizi yapabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi su borcu sorgulama ve su borcu ödeme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Çukurova Belediyesi Elektrik ve Su Borç Sorgulama başlıklı makalemizde Çukurova Belediyesi Elektrik ve su borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
afyon belediyesi şu faturası ödeme, afyonkarahisar belediyesi online faturası ödeme, afyon belediyesi elektrik borcu ödeme, Afyonkarahisar belediyesi su faturası ödeme
Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By Saffet

  2. By karayolu

  3. By AFYON

  4. By Tas

Bir Cevap Yazın