Son Sorgulamalar

ADSL Kota Sorgulama


İnternetin yaygınlaşması ile birlikte ülkemizdeki evlerin yarısından çoğunda internet bulunmaktadır. Bilgisayar ve internet artık evlerimizde olmazsa olmazlar haline geldi.

Ülkemizde birçok internet servis sağlayıcıları bulunmaktadır. Bunlardan her birinin hizmet şekilleri ve tarifeleri farklı farklıdır. Her birinin farklı farklı kota sorgulamaları bulunmaktadır.

ADSL Kota Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Türk Telekom ADSL hizmetini yıllardır vermektedir. Bu hizmetin kalitesini arttırmak için Türk Telekom altyapı hizmetine ağırlık vermiştir. Türk Telekom internet hizmeti konusunda çok tecrübeli bir şirkettir.

adsl-kota-sorgulamaTürk Telekom’un kota sorgulama ekranını kullanarak ADSL kota sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. ADSL kota sorgulama işlemi için aşağıda size verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlgili bağlantıyı tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden bazı alanları doldurmanız istenecektir. Bu alanlar kullanıcı adınız, şifreniz ve güvenlik kodu alanlarıdır. Bu alanları eksiksiz olarak doldurup giriş butonuna tıkladığınızda ADSL kotanızı öğrenebileceğiniz sayfaya ulaşmış olursunuz.

ADSL kota sorgulaması işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan İnternet Hızı Sorgulama başlıklı makalemizde İnternet bağlantı hızınızı öğrenmek, TTNET ve TTNET hız testi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.