Son Sorgulamalar

ADSL Fatura Ödeme


Teknolojinin hızla geliştiği şu zamanda teknolojinin gelişmesi insanları artık statik durumdan dinamik duruma geçirmeye zorlamıştır. İnsanlar artı isteseler de istemeseler de bilgisayar ve internet kullanmayı öğrenmek zorunda kalmışlardır.

Ülkemizde bu durum daha da hızlı gerçekleşmektedir. Fakat bu hız ülkemizi interneti olumsuz kullanım olarak etkilemiştir. Gençlerimiz zamanlarını sürekli sosyal paylaşım sitelerinde geçirmektedir. Buda bizim aile yapımızı ve yaşantı tarzımızı değiştirmiştir.

Her iki evden birinde genişbant internet abonesinin olduğu ülkemizde ADSL borcunuzu ödemek artık çok kolay. ADSL borcunuzu ödemek için artık türk telekom bayilerine veya postanelere gidip sıra beklemenize gerek kalmadı. ADSL borcunuzu online olarak internetten ödeyebilirsiniz. Yapmanız gereken abonesi olduğunuz internet şirketinin web sayfasını ziyaret etmek. Buradaki anlatım TTNET internet aboneleri için geçerlidir.

ADSL faturası ödemesi yapmak için buraya tıklayarak borç sorgulama sayfasının açılmasını sağlayın. Açılan sayfada “Kredi kartı ile ödeme” ve “mobil Express ile ödeme” yöntemlerinden size hangisi uygunsa onu tıklayın. Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçtiğinizi farzederek yazımıza devam ediyoruz.

ADSL faturalarınızı Kredi kartı ile ödeyebilmek için ilk önce ADSL fatura sorgulaması yapmalısınız. Bu konu hakkında bilgi sahibi değilseniz ADSL Fatura Sorgulama başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. İlgili yazıdaki gibi ADSL faturalarınızı sorguladıktan sonra devam butonuna tıklayarak borç sorgulama işleminizi gerçekleştirip, akabinde kredi kartı bilgilerinizi ilgili alanlara girip ödeme yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
adsl fatura deme, adsl fatura, adsl fatura ödeme

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. Adıma ADSL internet hesabı açılmış ve benim başvurum yok.Fatura düzenlenecekmiş.Olmayan internetin faturası.

  2. lutfen sesimizi duyurmamiza yardimci olun.. iptal edilen Adsl hattima surekli fatura kesip magdur ediyor #supero…

  3. Sene 2016 vdsl fiyatına adsl kalitesi veriyonuz net yavaş yüksek miktarda fatura ödüyoruz arayınca alt yapı desteklemiyor error !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.