Son Sorgulamalar

ADSL Borç Sorgulama


Ülkemizde internetin yaygınlaşması ile her iki evden birine bilgisayar ve akabinde internet hattı gelmiştir. İnternet genişbant abone sayısı 2012 yılında 20 milyonu bulmuştur. Bu kadar internet hattının olduğu bir ülkede internet kullanım sayısı yaklaşık olarak her iki evden bir tanesidir. Yani yaklaşık olarak her iki evden bir tanesinde internet bulunmaktadır.

Bu durum teknoloji devlerinin de dikkatini çekmiş ve ülkemize internet alt yapısı konusunda yatırımlar yapmaya başlamıştır. Dış ülkeler artık ülkemizdeki ihalelere girerek alt yapı işlerine girmeye çalışmaktadır.

ADSL borcumuz ne kadar? ADSL borcumu nasıl öğrenebilirim? ADSL borç sorgulama nasıl yapılır?

Bu soruların cevabı aslında gene internette saklı. Bağlı bulunduğunuz internet şirketinin web sayfasından bu sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Biz burada TTNET ADSL borç sorgulamasından bahsedeceğiz.

adsl_borc_sorgulamaTürk Telekom internet kullanıcılarının ADSL borçlarını öğrenebilmeleri için buraya tıklayarak ADSL borç sorgulama sayfasına ulaşmaları gerekmektedir.

Açılan sayfada sizden sorgulama yöntemi belirlemeniz istenecektir. Sorgulama yöntemleri ADSL hesap no, telefon no, ADSL no ve TTNET mobil nodur. Siz hangi sorgulama yöntemi ile ADSL borç sorgulaması yapmak isterseniz onu seçin.

Hesap noyu seçtiğinizi diyelim. Alt bölümde bulunan Hesap no yazan yere hesap numaranızı yazıp, resimdeki güvenlik kodunu bu alana giriniz yazan bölüme de güvenlik kodunu yazıp DEVAM butonuna tıklayarak sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
adsl bor sorgulama, adsl borç sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. Cep ve Adsl numarasını direkt mesaj ile gönderenlere TTNET destek hizmetleri daha çabuk zamanda yardımcı olabiliyor, bilgilerinize arkadaşlar. Sonuçta bu iki numaradan sizin bilgilerinizi sorgulama işlemi yapıyorlar.

  2. sorgulamalarim

    ADSL Kota Sorgulama – TTNET Fatura Borç Sorgulama ve Speedtest – Ttnet Hız Testi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.