Son Sorgulamalar

Açık Öğretim Lisesi 8-9 Ağustos 2015 Sınav Sonuçları


Açık Öğretim Lisesi bir eğitim öğretim yılı boyunca toplam 3 dönem sınav yapmaktadır. Bu sınav sonuçlarına göre sınava giren öğrencilerimiz toplamda 192 krediyi tamamlamak sureti ile Açık Öğretim Lisesi ‘nden mezun olma hakkını elde edecekleridir. Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları genelde sınavın yapılmasını takiben 30 gün içerisinde açıklanmaktadır.

Açık Öğretim Lisesi 8-9 Ağustos 2015 sınav soruları internet üzerinden sınav bitiminden 3-4 gün sonra yayınlanmaktadır. Bu konu ile ilgili “8-9 Ağustos 2015 Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz. Açık Öğretim Lisesi giriş belgeleri ise sınavın yapılmasından 10-12 gün önce internet üzerinden duyurulmaktadır. Bu konu ile ilgili de “Açık Öğretim Lisesi 8-9 Ağustos 2015 Sınav Giriş Yerleri” başlıklı makalemizden bilgi alabilirsiniz.

Açık Öğretim Lisesi 8-9 Ağustos 2015 Sınav Sonuçlarını Nasıl Öğrenebilirim?

aol-ogrenci-girisiAçık Öğretim Lisesi 8-9 Ağustos 2015 sınav sonucu işleminizi aşağıda vermiş olduğumuz link yardımı ile öğrenebilirsiniz. Bu linke tıkladığınızda karşınıza öğrenci girişi yapabileceğiniz bir ekran gelecektir. Bu ekranda kullanıcı adı ve şifreniz yardımı ile giriş yaparak Açık Öğretim Lisesi sınav sonucu bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Açık Öğretim Lisesi 8-9 Ağustos 2015 sınav sonucunuzu öğrenmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. emine banu heparslan

    general mobile e-tab4 de aktive et butonundan sonra buluta bağlanıyor diyor ve bir türlü yaklaşık 15 gündür bağlanmıyor. ne yapmam gerektiği hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.