Açık Öğretim Lisesi 8-9 Ağustos 2015 Sınav Sonuçları


Açık Öğretim Lisesi bir eğitim öğretim yılı boyunca toplam 3 dönem sınav yapmaktadır. Bu sınav sonuçlarına göre sınava giren öğrencilerimiz toplamda 192 krediyi tamamlamak sureti ile Açık Öğretim Lisesi ‘nden mezun olma hakkını elde edecekleridir. Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları genelde sınavın yapılmasını takiben 30 gün içerisinde açıklanmaktadır.

Açık Öğretim Lisesi 8-9 Ağustos 2015 sınav soruları internet üzerinden sınav bitiminden 3-4 gün sonra yayınlanmaktadır. Bu konu ile ilgili “8-9 Ağustos 2015 Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz. Açık Öğretim Lisesi giriş belgeleri ise sınavın yapılmasından 10-12 gün önce internet üzerinden duyurulmaktadır. Bu konu ile ilgili de “Açık Öğretim Lisesi 8-9 Ağustos 2015 Sınav Giriş Yerleri” başlıklı makalemizden bilgi alabilirsiniz.

Açık Öğretim Lisesi 8-9 Ağustos 2015 Sınav Sonuçlarını Nasıl Öğrenebilirim?

aol-ogrenci-girisi işleminizi aşağıda vermiş olduğumuz link yardımı ile öğrenebilirsiniz. Bu linke tıkladığınızda karşınıza öğrenci girişi yapabileceğiniz bir ekran gelecektir. Bu ekranda kullanıcı adı ve şifreniz yardımı ile giriş yaparak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Açık Öğretim Lisesi 8-9 Ağustos 2015 sınav sonucunuzu öğrenmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By emine banu heparslan

Bir Cevap Yazın