Son Sorgulamalar

Açık Öğretim Lisesi 8-9 Ağustos 2015 Sınav Giriş Belgesi


2014 2015 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi 3.dönem sınavı 8-9 Ağustos 2015 tarihlerinde 3 oturum şeklinde yapılacak. Birinci oturum 8 Ağustos sabah 09:30 ‘da başlayıp 12:30 da bitecek, ikinci oturum öğleden sonra 14:00’da başlayıp 17:00 ‘da bitecek, üçünc oturum ise 9 Ağustos sabahı 09:30’da başlayıp 12:30 ‘da bitecek.

Öğrencilerin daha önceden seçmiş oldukları derslerden sorulacak olan sınav soruları karşısında başarılı olmaları durumunda bu dersin kredisi kadar kredi öğrencilerin hanesine yazılacak. Eğer ki öğrenci herhangi bir ders seçimi yapmamış ise sistem otomatik olarak bu öğrenciye ders seçimi yapmaktadır.

Açık Öğretim Lisesi 8-9 Ağustos Sınav Giriş Belgesi Nereden Alınır?

Açık öğretim Lisesi 3.dönem sınavlarına kural gereği sadece 18 yaşını doldurmuş öğrenciler başvuru yapabilmektedir. Bu kural henüz öğretim çağı dışına çıkmamış öğrencilerin normal okullardan daha önce liseyi bitirmelerini önlemektedir.

aol-ogrenci-girisiAçık Öğretim Lisesi 8-9 Ağustos 2015 sınav giriş belgenizi Açık Öğretim Lisesi öğrenci girişi bölümünden alabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için gerekli link aşağıda sizinle paylaşılmıştır. İlgili linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden öğrenci numaranız, şifreniz ve güvenlik için oluşturulmuş güvenlik kodu bilgisi istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz girip “Giriş İçin Tıklayın” yazan butona tıklayarak giriş işleminizi gerçekleştirin.

Öğrenci girişini başarılı bir şekilde yaptıktan sonra karşınıza çıkacak olan ekranın sol tarafındaki menüleri kullanarak sınav giriş belgesi yazan yere tıklayıp, açık Öğretim Lisesi sınavına nerede gireceğinizi öğrenin. Ardından sınav giriş belgenizin çıktısını almak için yazıcı simgesine tıklayıp çıktınızı alın. Açık Öğretim Lisesi sınavlarına giriş esnasında bu belge kullanılacaktır.

8-9 Ağustos 2015 Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgesi almak için TIKLAYIN… 

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

5 Yorumlar

 1. Üç ilde Açıköğretim Lisesi Sınavları ertelendi

 2. Açık öğretim lise sınavına girecek tüm öğrenci kardeşlerimize başarılar dileriz.

 3. Açık,NET!
  Üniverstelermzden
  Şeref yoksunu öğretim görevlilerni
  Terörist öğrencileri
  ŞUTLAMADIKTAN sonra bu olaylar SonaErmez

 4. açık öğretim ne kadar güzel lan okula gitme derdin yok, mezun olunca işe de almıyorlar işe gitme derdin de olmuyor.

 5. açık öğretim ne kadar güzel lan okula gitme derdin yok, mezun olunca işe de almıyorlar işe gitme derdin de olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.