Son Sorgulamalar

Açık Kapı Projesi Başvuru Yapma


Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan Açık Kapı Projesi vatandaşa en üst düzeyde hizmet etmeyi, en üst düzeyde iletişim kurmayı amaçlamaktadır.

Açık Kapı Projesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Açık Kapı Projesi vatandaşla en üst düzeyde iletişim kurmak, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulmuştur. Bu projenin valilikler ve kaymakamlıklarda birimleri bulunmaktadır. İletmek istediğiniz talepleriniz varsa bu birimlerle yazılı olarak iletişime geçmeniz mümkündür. Yapmış olduğunuz başvurunuzun süreçleri ve sonucu tarafınıza mesaj yolu ile bildirilmektedir.

Açık Kapı Projesi başvuru işlemini internet üzerinden de yapabilmekteyiz. Aşağıda sizlere verilen bağlantı sayesinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru işleminizce TC kimlik numaranız, adınız soyadınız, annenizin evlenmeden önceki soyadının ilk ve son karakteri, cep telefonu numaranız gibi bilgileri isteyen alanlar bulunmaktadır. Bu alanları doldurup onay kodu gönder butonuna tıklayın. Cep telefonunuza gelecek olan onay kodu ile işleminizi devam ettirebilirsiniz.

Açık Kapı Projesi başvuru için kullanılacak bağlantı:

https://www.acikkapi.gov.tr/Basvuru/BasvuruGiris

Bir önceki yazımız olan Doğa Sigorta Dosya Sorgulama başlıklı makalemizde Doğa Sigorta, Doğa Sigorta dosya sorgulama ve Doğa Sigorta müşteri hizmetleri numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

bim-e-fatura-sorgulama

BİM E-Fatura Sorgulama

Ülkemizde artık birçok toptan fiyatına perakende satışı yapan şirketler bulunmaktadır. Bu şirketler kendi maliyetlerini azaltarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.