Son Sorgulamalar

Acıbadem Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma


Ülkemizin en büyük hastanelerinden biri olan Acıbadem ilk defa 1991 yılında Kadıköy’de açılmıştır. Ardından 1995 yılında Bağdat Caddesi Tıp Merkezi ile devam eden Acıbadem Hastaneleri sağlık hizmetleri bugün birçok hastane ve tıp merkezi ile sağlık sektöründe hizmet vermektedir.

Acıbadem Hastaneler ‘inden internet üzerinden randevu alarak muayene olmanız mümkündür. Acıbadem Hastanesi internetten online randevu alma işlemi için, Acıbadem Hastanesi online işlemler bölümüne giriş yapmalısınız. Online işlemlere öncelikle üye olarak giriş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Online İşlemlere Üye Olma

Aşağıda size vereceğimiz bağlantı sayesinde Acıbadem Hastanesi Online işlemlere üye olabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi online işlemlere üye olduktan sonra aşağıdaki işlemleri online sistem üzerinden yapabilirsiniz

  • Acıbadem Hastanesi online randevu alma
  • Acıbadem Sağlık Grubundaki raporlarınızı görme
  • Kendinize özel rapor ekleme
  • Acıbadem Hastanesi doktorlarına soru sorma
  • Sağlık uygulamaları oluşturma
  • Bebeğinizin aşı takvimini takip etme
  • Hamilelik sürecinize dair sağlık kaydı oluşturma
  • Sağlık ölçüm değerlerini hesaplama
  • Acıbadem tahlil sonuçları görme

acibadem-online-randevuSisteme üyeliğiniz yoksa üye olmak istiyorum bölümüne tıklayıp, açılacak alanda ad, soyad, TC kimlik numarası, e-posta adresiniz ve güvenlik numarası bilgilerini girerek Acıbadem hastanesi online sistem üyeliğinizi tamamlayın.

Acıbadem Hastanesi online sisteme üye olmak için TIKLAYIN…

Acıbadem Hastanesi Online Randevu Alma

Yukarıda anlatılan şekilde Acıbadem Hastanesi online sisteme üye olduktan sonra aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayıp Acıbadem Hastanesi online randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İlgili linke tıkladığınızda açılacak olan pencerede online sisteme giriş yapıp randevu alın. Aynı pencerede sol taraftaki bölümde bulunan hastaneler bölümünü açarak randevu almak istediğiniz hastanenizi seçebilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi online randevu alma işlemi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

73/C Trafik Cezası Nedir?

Trafik cezaları belirli maddelerden oluşmaktadır. Her bir cezanın değişik maddeleri bulunmaktadır. Biz şoförler ise sadece …

1 Yorum

  1. baktım en yakın; taksim acıbadem, surp agop ve avusturya hastanesi var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.