Son Sorgulamalar

Acer Müşteri Hizmetleri Acer Çağrı Merkezi İletişim Destek Telefon Numarası


Acer daha çok bilgisayar üretimi sektöründe hizmet veren bir şirkettir. Bilgisayar üretiminin yanında projeksiyon cihazı gibi bilgisayar ekipmanlarını da üretmektedir. Aldığınız ürünlerinizi kullanırken satış sonrası destek amaçlı da olsa ürününüzün çağrı merkezi aramalısınız.

Acer Müşteri Hizmetleri Acer Çağrı Merkezi İletişim Destek Telefon Numarası

Acer ürünü sahibi iseniz Acer ürününüz ile ilgili Acer şikayet, Acer destek, Acer bilgi alma gibi işlemleri yapabileceğiniz Acer müşteri hizmetleri numarası, Acer çağrı merkezi numarası aşağıda sizlerle paylaşılmıştır.

Acer çağrı merkezi numarası

0850 222 22 37

‘dir. Bu numara üzerinden sorunlarınızı iletebilirsiniz. Bu numaraya Pazartesi – Cuma 9.00 – 18.00(Resmi tatil günleri kapalı) aralığında ulaşabilirsiniz. Acer destek telefonla çözülemeyen sorunlarınız için ücretsiz kargo ile hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Arçelik Müşteri Hizmetleri Arçelik Çağrı Merkezi Destek Telefon Numarası başlıklı makalemizde Arçelik çağrı merkezi numarası, Arçelik müşteri hizmetleri ve Arçelik şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.