Son Sorgulamalar

8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı


2016 – 2017 Eğitim Öğretim yılı Açık Öğretim Ortaokulu 1.dönem sınavı 8 Ocak 2017 tarihinde yapılacak. Açık Öğretim Ortaokulu sınav tarihleri, Açık Öğretim Ortaokulu kayıt yenileme ve yeni kayıt gibi işlemler Açık Öğretim Ortaokulu’nun resmi sayfası üzerinden takvim şeklinde yayınlanmaktadır. Bu takvime göre Açık Öğretim Ortaokulu 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı 1.dönem sınavı 8 Ocak 2017 tarihinde 2 oturum halinde yapılacaktır.

8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı

Açık Öğretim Ortaokulu sınav soruları sınav yapıldıktan sonra Açık Öğretim Ortaokulu resmi sayfası üzerinden öğrenilebilmektedir. Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz link sayesinde Açık Öğretim Ortaokulu çıkmış sorulara ulaşabilir 8 Ocak 2017 deki sınav soruları da yayınlandıktan sonra bu sorulara ve cevap anahtarlarına da ulaşabilirsiniz.

8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu sınav soruları ve cevap anahtarı için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

       1.Oturum T Kitapçığı ve Cevap Anahtarı için tıklayınız.

       2.Oturum T Kitapçığı ve Cevap Anahtarı için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan 8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Belgesi Alma başlıklı makalemizde Açık Öğretim Ortaokulu öğrenci girişi ve Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgesi alma hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.