Son Sorgulamalar

8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Sonucu Öğrenme


Artık Açık Öğretim sayesinde herhangi bir sebepten dolayı eğitim hayatına son veren kişiler eğitimine devam edebilmektedirler. Bu kişilerin yapması gereken en yakın halk eğitim merkezi veya mesleki eğitim merkezlerine başvuruda bulunmaktır.

8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Sonucu Öğrenme

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı Açık Öğretim Ortaokulu 1.dönem sınavı 8 Ocak 2017 Pazar günü iki oturum halinde yapılacaktır. Yapılacak olan bu sınava daha önceden Açık Öğretim Ortaokulu’na kayıt yaptırmış ve kayıt yenileme işlemini gerçekleştirmiş öğrenciler girebilecektir.

Bu öğrencilerin de 8 Ocak’ta sınava alınabilmeleri için yanlarında Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgesi olmalıdır. Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgesini alamayan öğrenciler “8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Belgesi Alma” başlıklı yazımızı inceleyip sınav giriş belgelerini alabilirler.

Açık Öğretim Ortaokulu sınavlarından belli bir süre sonra sınav sonuçları Açık Öğretim Ortaokulu öğrenci girişi bölümden öğrenilebilmektedir. Aşağıda sizlere ilgili link verilmiştir. Bu linke tıklayarak açılacak olan sayfa yardımı ile almış olduğunuz kredi bilgilerini, kalan kredi bilgilerini, muaf derslerinizi görebilirsiniz.

8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonucu öğrenme işlemi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı başlıklı makalemizde 8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu sınav soruları ve cevap anahtarı ve Açık Öğretim Ortaokulu çıkmış sorular hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.