Son Sorgulamalar

8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Belgesi Alma


Açık Öğretim ülkemizde herhangi bir sebepten dolayı okulunu bitirememiş veya dışarıdan bitirmek isteyenler için yapılmış bir düzenlemedir. Ülkemizde artık öğrenciler liseyi dışarıdan açık öğretim sayesinde bitirebilmektedir.

8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Belgesi Alma

Açık Öğretim Ortaokulu iş ve işlemleri her yıl sene başında Açık Öğretim Ortaokulu resmi sayfasından duyurulmaktadır. Böylece öğrenciler Açık Öğretim Ortaokulu kayıt yenileme, yeni kayıt, sınav tarihleri gibi işlemlerin ne zaman yapılacağını bu sayfa üzerinden öğrenebilmektedir.

2016 -2017 Eğitim Öğretim yılı Açık Öğretim Ortaokulu 1.dönem sınavı 8 Ocak 2017 Pazar günü iki oturum halinde yapılacak olup, sınava girebilmeniz için kimlik belgenizin ve sınav giriş belgenizin yanınızda olması gerekmektedir.

Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgesi alma işleminizi sınavdan 10 gün öncesinden itibaren alabilirsiniz. Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgeleri sınavdan 10 gün öncesinden yayınlanmaktadır.

Aşağıda sizlere Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgesi alma işlemini yapabileceğiniz bir link verilmiştir. Bu linke tıklayınca Açık Öğretim Ortaokulu öğrenci girişi sayfası açılacaktır. Açılan bu sayfada giriş kodu, TC kimlik numaranız ve şifreniz ile Açık Öğretim Ortaokulu öğrenci girişi işleminizi gerçekleştirin. Açılan sayfadan öğrenci bilgileri bölümünün altından sınav giriş belgesi butonuna tıklayıp yazıcıdan çıktınızı alabilirsiniz.

Böylece Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgesi alamıyorum, Açık Öğretim Ortaokulu sınava nerede gireceğim gibi sorularınız cevaplanmış oldu.

8 Ocak 2017 Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgesi alma işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde 7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları, Açık Öğretim Lisesi öğrenci girişi ve Açık Öğretim Lisesi yeni şifre alma hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
açıkı öğretim giriş belgesi alma

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.