Son Sorgulamalar

8-9 Aralık 2018 Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı


Açık Öğretim Lisesi yapmış olduğu ve yapacağı sınav tarihlerini kendi web sayfasında iş takvimi adı altında yıllık olarak sunmaktadır. 2018-2019 öğretim yılı 1.dönem AOL sınavı 8-9 Aralık 2018 tarihlerinde 3 oturum halinde yapılacaktır. Bu sınavlardan başarılı olup 192 krediyi dolduran öğrenciler Açık Öğretim Lisesi’nden mezun olma hakkına sahip olacaklardır.

8-9 Aralık 2018 Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı

Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarlarını sınav yapıldıktan sonra yaklaşık 1 hafta gibi bir sürede kendi web sayfasında yayınlamaktadır. Bu yüzden sınav sonrasında Açık Öğretim Lisesi web sayfasını takip edebilirsiniz.

Aşağıda sizlere Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarlarını bulabileceğiniz bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantı yardımı ile Açık Öğretim Lisesi çıkmış sınav sorularına da ulaşmanız mümkündür.

8-9 Aralık 2018 Açık Öğretim Lisesi çıkmış sorular ve cevap anahtarlarına ulaşmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Marmara Üniversitesi Pendik EAH İnternetten Online Randevu Alma başlıklı makalemizde Marmara Üniversitesi Pendik EAH internetten online randevu alma ve Marmara Üniversitesi Pendik EAH telefonla randevu alma hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Şişli Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme

Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte insanların ihtiyaçları da hızla değişmektedir. İnsanların teknolojiye olan bağlılık ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.