7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı


Açık Öğretim Lisesi sınavları dönemlik olarak yapılmaktadır. Bu sınavlara girmeden önce öğrenciler Açık Öğretim Lisesi’ne kayıt dönemlerinde kayıt yaptırmak ve ücret ödemektedirler. Ardından o dönemde sınava girmek istedikleri dereleri seçip sınava girmektedirler. Açık Öğretim Lisesi sınavlarında öğrencinin o dönem seçmiş olduğu derslerden 3 oturum şeklinde sınav yapılmaktadır.

Açık Öğretim Lisesi sınav sorularını internet ortamında bulmanız mümkündür. Açık Öğretim Lisesi sınavlarından sonra sınav soruları açık öğretim lisesinin resmi sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Açık Öğretim Lisesi sınavları yapıldıktan yaklaşık 1 hafta sonra bu sorular ve cevap anahtarları yayınlanmaktadır.  7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarını indirme linkini de aşağıda bulabilirsiniz.

7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarına ulaşmak için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.

1.Oturum T Kitapçığı ve Cevap Anahtarı için tıklayınız.

2.Oturum T Kitapçığı ve Cevap Anahtarı için tıklayınız.

3.Oturum T Kitapçığı ve Cevap Anahtarı için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan 7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesi Alma başlıklı makalemizde Açık Öğretim Lisesi öğrenci giriş ve Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
7 ocak 2017 açık öğretim cevap anahtari
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın