Son Sorgulamalar

7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonucu Öğrenme


Açık Öğretim Lisesi sınavları her yıl dönemsel olarak yapılmakta olup, Açık Öğretim Lisesi başvurularını tam olarak yapmış olan öğrenciler sınava dahil edilmektedirler. Açık Öğretim Lisesi sınavları yapıldıktan kısa bir süre sonra internet ortamında Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarları yayınlanmaktadır.

7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonucu Öğrenme

Açık Öğretim Lisesi 2016-2017 öğretim yılı 1.dönem sınavları 7 Ocak 2017 Cumartesi iki oturum ve 8 Ocak 2017 Pazar günü tek oturum şeklinde yapılacaktır. Açık Öğretim Lisesi sınavlarına girebilmeniz için sınava gelirken TC kimlik numaralı nüfus cüzdanınız ve Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgesini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları işlemini internet üzerinden öğrenmeniz mümkündür. Halk eğitim merkezleri veya mesleki eğitim merkezleri tarafından size verilmiş olan kullanıcı adı ve şifrenizi Açık Öğretim Lisesi öğrenci girişi bölümünde kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi unutmuşsanız en yakın halk eğitim merkezi veya mesleki eğitim merkezine başvurabilir ve Açık Öğretim Lisesi yeni şifre alma işlemi yapabilirsiniz.

Açık Öğretim Lisesi sınav sonucunuzu öğrenmek için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz. İlgili linke tıkladığınızda aşağıdaki yolları izleyerek Açık Öğretim Lisesi alınan kredi bilgileri ve Açık Öğretim Lisesi kalan kredi bilgileri gibi bilgilerinizi görebilirsiniz.

  1. İlgili link yardımıyla açılan sayfada kullanıcı adı ve şifrenizi girerek Açık Öğretim Lisesi öğrenci girişi işleminizi gerçekleştirin.
  2. Sol menüde bulunan “Öğrenci Genel Bilgiler” menüsüne tıklayın.
  3. Açılan yerden dönem bilgilerine tıklayarak

alınan kredi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları sınav yapıldıktan yaklaşık 1 ay içerisinde sınav sonuçları açıklanmaktadır.

7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi sınav sonucu öğrenme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı başlıklı makalemizde 7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.