Son Sorgulamalar

7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesi Alma


Açık Öğretim Lisesi sınavları her yıl yapılmakta olup sınav tarihleri Açık Öğretim Lisesi’nin resmi web sayfası üzerinden duyurulmaktadır. 2016 -2017 öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi 1.sınav tarihi 7-8 Ocak 2017 tarihindedir. Açık Öğretim Lisesi öğrencileri 7 Ocak 2017 tarihinde 1. ve 2. oturumu, 8 Ocak 2017 tarihinde de 3. oturum sınavını katılacaklardır.

7-8 Ocak 2017 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesi Alma

Açık Öğretim Lisesi sınavlarına girebilmek için yanınızda bulundurmanız gereken evraklar kimlik ve sınav giriş belgesidir. Sınav giriş belgenizi Açık Öğretim Lisesi’nin size vermiş olduğu kullanıcı adı ve şifre ile alabilirsiniz. Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgesi almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

  1. Aşağıda size verilmiş olan link yardımıyla Açık Öğretim Lisesi öğrenci giriş sayfasına ulaşın.
  2. Açık Öğretim Lisesi öğrenci giriş sayfasına kendi kullanıcı adınız ve şifrenizi girin. Açık Öğretim Lisesi kullanıcı adı ve şifrenizi unutmuşsanız en yakın halk eğitim merkezine veya mesleki eğitim merkezine başvurarak şifrenizin yenilenmesini sağlayabilirsiniz.
  3. Açılan sayfadan öğrenci genel bilgiler bölümünü tıklayarak açılmasını sağlayın
  4. Alt menülerde bulunan sınav giriş belgesi linkine tıklayarak sayfanın açılmasını sağlayın.
  5. Açılan sayfada Açık Öğretim Lisesi sınav giriş yeriniz ve bu belgeyi kağıt olarak alabileceğiniz bir yazıcı simgesi görünecektir. Yazıcı simgesine tıklayıp sınav giriş belgenizi alabilirsiniz.

Böylece Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgesi nasıl alınır, Açık Öğretim Lisesi sınavına nerede gireceğim gibi sorularınız cevaplanmış olacaktır.

Açık Öğretim Lisesi öğrenci girişi yaparak sınav giriş belgenizi almak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 23-24 Kasım 2016 TEOG Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı başlıklı makalemizde sınav işlemleri, TEOG ve TEOG mazeret sınavı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.