Son Sorgulamalar

6 Nisan 2019 Açık Ortaokul Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı


Açık Öğretim Kurumları iş ve işlemleri belirli bir takvime göre yapılmaktadır. Bu takvim her öğretim yılının başında ilgili kurum tarafından web sayfalarında yayınlanmaktadır. Buna göre Açık Öğretim Ortaokulu 2018-2019 öğretim yılı 2.dönem sınavı 6 Nisan 2019 tarihindedir.

6 Nisan 2019 Açık Ortaokul Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı

Açık Öğretim Ortaokulu sınavları yapıldıktan sonra sınav kitapçıklarınızı sınava girmiş olduğunuz okuldan teslim alabilmektesiniz. Sınav sonunda almış olduğunuz bu kitapçıkla beraber, sınav soruları ve cevap anahtarı yayınlandıktan sonra hangi soruları doğru yapıp yapmadığınızı karşılaştırabilirsiniz.

Açık Öğretim Ortaokulu sınavları yapıldıktan yaklaşık 1 hafta sonra sınav soruları ve cevap anahtarları yayınlanmaktadır. 6 Nisan 2019 Açık Ortaokul sınav soruları ve cevap anahtarını sınavdan sonra aşağıda vereceğimiz bağlantıyı tıklayarak bulmanız mümkündür. Bu bağlantıda Açık Ortaokul geçmiş sınav soruları ve cevap anahtarlarınıda bulmanız mümkündür.

6 Nisan 2019 Açık Öğretim Ortaokulu sınav soruları ve cevap anahtarını öğrenmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 6 Nisan 2019 Açık Ortaokul Sınav Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Açık Öğretim Ortaokulu 6 Nisan 2019 sınav sonucu öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.