Son Sorgulamalar

6 Nisan 2019 Açık Ortaokul Sınav Sonucu Öğrenme


Açık Öğretim Lisesi, Açık Ortaokul, Açık Öğretim Fakültesi gibi kurumlar öğrencilerin eğitimlerini yüz yüze değil de sınavla yapmalarını sağlayan kurumlardır. Açık Öğretim Ortaokulu ilkokulu bitirmemiş veya bitirememiş kişilerin kaçırmaması gereken bir durumdur.

6 Nisan 2019 Açık Ortaokul Sınav Sonucu Öğrenme

Açık Ortaokul sınavları yapıldıktan sonra sırası ile ilk önce sınav soruları yayınlanmakta ve ardından da sınav sonuçları duyurulmaktadır. Açık Öğretim Ortaokulu bu işlemleri kendi web sayfası üzerinden yapmaktadır. Sınav yapıldıktan yaklaşık 1 hafta sonra Açık Öğretim Ortaokulu sınav soruları ve cevap anahtarları duyurulmaktadır.

Açık Öğretim Ortaokulu 6 Nisan 2019 sınav sonucu öğrenme işleminizi aşağıda sizlere vereceğimiz bağlantı yardımı ile yapabilirsiniz. İlgili bağlantıda Açık Ortaokul öğrenci girişi bulunmaktadır. Öğrenci numaranız ve şifreniz ile sisteme girdikten sonra sol menülerde bulunan alınan krediler bölümünde sınav sonucunuzu ve geçmiş olduğunuz derslerinizi görebilirsiniz.

Açık Öğretim Ortaokulu 6 Nisan 2019 sınav sonucu öğrenme işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 06 Nisan 2019 Açık Ortaokul Sınav Yeri Öğrenme ve Sınav Giriş Belgesi Alma başlıklı makalemizde 6 Nisan 2019 Açık Ortaokul sınav yeri öğrenme, Açık Ortaokul sınav giriş yeri öğrenme ve sınav giriş belgesi alma hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.