Son Sorgulamalar

6 – 7 Nisan 2019 Açık Öğretim Lisesi Sınav Yeri Öğrenme


Açık Öğretim Lisesi diğer adı ile Açık Lise sınavları her yıl 3 dönem halinde yapılmaktadır. İlk 2 dönemine kayıt yenileme işlemini yapan herkes, 3.dönemine ise 18 yaşını doldurmuş ve kayıt yenileme işlemini yapmış öğrenciler başvurabilmektedir. Bu 3 sınavın haricinde sadece ek sınav yapılmaktadır.

6 – 7 Nisan 2019 Açık Öğretim Lisesi Sınav Yeri Öğrenme

Açık Öğretim Lisesi yıllık takvimi her yıl yayınlanmaktadır. Bu takvime göre 2018-2019 öğretim yılı 2.dönem Açık Öğretim Lisesi sınavı 6-7 Nisan 2019 tarihlerinde yapılacak olup, 2.dönem kayıt yenileme işlemi 9 Ocak – 6 Şubat 2019 arasında yapılacaktır.

Aşağıda sizlere 6 – 7 Nisan 2019 Açık Öğretim Lisesi sınav yeri öğrenme işlemi ile ilgili bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıyı tıkladığınızda sisteme giriş yapmanız istenecektir. Sisteme giriş yapmak için Halk Eğitim Merkezlerinden sizlere verilmiş olan kullanıcı adı ve şifre bilgilerini kullanmalısınız. İlgili bilgilerle giriş yaptıktan sonra, sol menülerde bulunan sınav yeri öğrenme butonuna tıklayın. Sınava gireceğiniz okul ve salon bilgileri ekranda görüntülenecektir. Bu bilgilerin altında bulunan yazıcı simgesine tıklayarak ta Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgesi alma işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

6 – 7 Nisan 2019 Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgesi alma ve sınav yerinizi öğrenmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 2019 Açık Öğretim Lisesi Kayıt Yenileme Ne Zaman Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde 2019 Açık Öğretim lisesi 2.dönem kayıt yenileme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.