Son Sorgulamalar

6 – 7 Nisan 2019 Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı


Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme ve yeni kayıt işlemlerini yapan kişiler sınavlara girme hakkı elde etmektedir. Açık Öğretim Lisesi sınavları dönemler halinde yapılmaktadır. Her dönemin sonunda 2 veya 3 oturumlar halinde yapılarak öğrenciler sınava alınmaktadır.

6 – 7 Nisan 2019 Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı

Açık Lise sınavları yapıldıktan 1 saat sonra kitapçıklarınızı sınava girmiş olduğunuz okulunuzdan almanız mümkündür. Kitapçıklar sınavın 2.günü sınavdan 1 saat sonra teslim edilmektedir.

6-7 Nisan 2019 Açık Lise sınav kitapçıklarınızı da 7 Nisan 2019 tarihinde sınavdan 1 saat sonra okulunuzdan alabilirsiniz. Sınava girmiş olduğunuz okul kapalı ise diğer günlerde de almanız mümkündür.

6-7 Nisan Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarı sınav yapıldıktan yaklaşık 1 hafta sonra yayınlanmaktadır. Aşağıda sizlere Açık Öğretim Lisesi çıkmış sınav soruları ile ilgili bağlantı verilmiştir.

Açık Öğretim Lisesi çıkmış sınav soruları ve cevap anahtarı için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 6 Nisan 2019 Açık Ortaokul Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı başlıklı makalemizde 6 Nisan 2019 Açık Ortaokul sınav soruları ve cevap anahtarı ve Açık Ortaokul geçmiş sınav soruları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
2019 açık lise sınavı cevap anahtarı 6-7 nisan

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.