Son Sorgulamalar

31 Mart 2018 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Sonucu Öğrenme


2017-2018 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Ortaokulu 2.dönem sınavı 31 Mart 2018 tarihinde olduğu Açık Öğretim Ortaokulu tarafından bildirildi. Yaklaşık 2 hafta önce yapılması planlanan Açık Öğretim Ortaokulu sınavı biraz gecikmeli bir tarihe alınarak yeni tarih belirlendi.

31 Mart 2018 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Sonucu Nasıl Öğrenilir?

31 Mart 2018 Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonucu öğrenme işlemlerinizi sınav sonuçları sınav yapıldıktan yaklaşık 1 ay sonra açıklanmaktadır. Sınav kağıtlarının okunabilmesi için sınav evraklarının merkeze ulaşması optik okuyucu tarafından okunması ve sisteme giriş yapılması gerekmektedir.

Sizlere Açık Öğretim Ortaokulu sistemine giriş yapabileceğiniz bir kullanıcı adı ve şifre verilmiştir. Bu kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak Açık Öğretim Ortaokulu sistemine giriş yapabilir ve bu sistem üzerinden alınan kredi sayısı, kalan kredi sayısı, geçilen dersler, kalınan dersler, ders seçme gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. 31 Mart 2018 Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonucunuzu da bu sistemden öğrenmeniz mümkündür.

31 Mart 2018 Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonucunuzu öğrenmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 31 Mart-1 Nisan 2018 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonuçları başlıklı makalemizde 31 Mart-1 Nisan Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları, Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme ve Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

73/C Trafik Cezası Nedir?

Trafik cezaları belirli maddelerden oluşmaktadır. Her bir cezanın değişik maddeleri bulunmaktadır. Biz şoförler ise sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.