Son Sorgulamalar

31 Mart-1 Nisan 2018 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonuçları


2017-2018 Açık Öğretim Lisesi 2.dönem sınavları 31 Mart – 1 Nisan 2018 tarihlerinde yapılacak. Açık Öğretim Lisesi sınavına girebilmek için daha önceden Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme işleminizi yaptırmış olmanız gerekmektedir. Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme işlemi artık sınav ücretini yatırdığınızda otomatik olarak yapılmaktadır. Yani kayıt yenileme işlemini yaptırmak için halk eğitimi merkezlerine gitmenize gerek kalmamıştır.

31 Mart-1 Nisan 2018 Açık Lise Sınav Sonuçları Öğrenme

Açık Öğretim Lisesi sınavına girerken yanınızda mutlaka kimlik bilgilerinizi gösteren bir belgenin olması gerekmektedir. Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgesi yanınızda olmasa bile sınava girebilirsiniz. Fakat herhangi bir yanlışlık yapmamak için Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgenizi yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgenizi nasıl alacağınızı bilmiyorsanız “31 Mart – 1 Nisan 2018 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesi Alma” başlıklı makalemizi incelemenizi öneririz.

Açık Öğretim Lisesi sınavlarında sınav kitapçıkları sınav bitiminde teslim edilmemektedir. Sınav kitapçıkları 3 oturumluk sınavın 3.oturumunun bitiminden 1 saat sonra teslim edilmektedir.

Açık Öğretim Lisesi sınav sonucu öğrenme işleminizi de sınav sonuçları açıklandığında sizlere verilen kullanıcı adı ve şifre yardımıyla öğrenebilirsiniz. 31 Mart-1 Nisan Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları öğrenme işleminizi de aynı yöntemle sizlere verilen şifre yardımıyla öğrenmeniz mümkündür. Sınav sonuçları açıklandıktan sonra sisteme giriş yaparak sistemde bulunan menüler yardımı ile yapabilirsiniz. Böylece kaç kredi aldığınızı, kaç kredinizin kaldığını öğrenebilirsiniz.

31 Mart-1 Nisan Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçlarınızı öğrenmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan İnternet Vergi Dairesi Sistemine Nasıl Giriş Yapılır? başlıklı makalemizde ihbar, İnternet Vergi Dairesi ve İnternet Vergi Dairesi sistemine giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
açık lise2018 31mart sonuç

Benzer Yazı

73/C Trafik Cezası Nedir?

Trafik cezaları belirli maddelerden oluşmaktadır. Her bir cezanın değişik maddeleri bulunmaktadır. Biz şoförler ise sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.