Son Sorgulamalar

30-31 Mayıs 2015 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesi


Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışan Açık Öğretim Lisesi her yıl, sınav açık öğretim lisesi takvimi yayınlamaktadır. Bu sınav takvimine göre açık öğretim lisesi 2.dönem sınavı 30 Mayıs 2015 ve 31 Mayıs 2015 tarihlerinde yapılacaktır. Açık öğretim lisesi 2.dönem sınavlarına 2 şubat 13 şubat tarihleri arasında yeni kayıt yaptıranlar ve 16 şubat 6 mart tarihleri arasındaki kayıt yenileme döneminde kaydını yenilemiş olan kişiler katılabilecektir.

30-31 Mayıs 2015 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesini Nasıl Alabilirim?

Açık öğretim lisesi web sayfası üzerinden 30-31 mayıs 2015 açık öğretim lisesi sınav giriş belgesi alma işleminizi yapabilirsiniz. Bununla ilgili bağlantı aşağıda size verilmiştir. Açık öğretim lisesi web sayfasında bütün açık öğretim öğrencileri için öğrenci giriş bulunmaktadır. Bu bölümde sınav yerinizi, sınav sonuçlarınızı, geçmiş olduğunuz derslerinizi, genel bilgilerinizi görebilirsiniz.

aol-sınav-girisİlgili linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada karşınıza güvenlik kodu, öğrenci numarası ve şifre bilgisini yazabileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Güvenlik kodu bölümüne görmüş olduğunuz karakterleri, öğrenci numarası bölümüne açık öğretim öğrenci numaranızı, şifre bölümüne de açık öğretim lisesi şifrenizi yazıp giriş için tıklayın butonuna tıklayıp sisteme giriş yapın.

Açılacak olan sayfadan sınavlar bölümünde bulunan sınav giriş yeri bölümüne tıklayıp sınava gireceğiniz yeri görebilirsiniz. Açık öğretim lisesi sınavına girebilmek için açmış olduğunuz bu sayfanın bilgisayar çıktısını almalısınız.

Açık Öğretim Lisesi Sınavında Yanınızda Bulunduracağınız Evraklar Nelerdir?

Açık öğretim lisesi sınavına girmeden önce bazı evrakları yanımızda bulundurmamız gerekmektedir. Bunlar;

  • Sınav giriş belgesi
  • Öğrenci kimlik kartı
  • TC numaralı ve fotoğraflı kimlik

30-31 Mayıs 2015 açık öğretim lisesi sınav giriş belgenizi almak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan E-nabız Kişisel Sağlık Sistemi başlıklı makalemizde e-devlet şifresi ile e-nabız sistemine giriş, e-nabız sistemine elektronik imza ile giriş ve E-nabız sistemine giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Açık Öğretim Lisesi

    HATIRLATMA. 30-31 Mayıs 2015 tarihlerinde yapılacak ikinci dönem sınav sonuçları açıklandığında ” keşke……”…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.