Son Sorgulamalar

3 Ocak 2016 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Sonucu Öğrenme


Açık Öğretim Ortaokulu sınav takvimi yayınlandı. Açık Öğretim Ortaokulu kayıt yenileme, yeni kayıt ve sınav tarihleri gibi bilgiler bu takvimde yer almaktadır. Buna göre Açık Öğretim Ortaokulu birinci dönem sınavı 3 Ocak 2016 Pazar günü yapıldı.

acik-ogretim-ortaokulu-sinavi-3-OcakAçık Öğretim Ortaokulu sınavı yapıldıktan sonra sınav sonuçları yaklaşık 20-25 gün içerisinde sınav sonuçları yayınlanmaktadır. Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonuçlarınızı kendi sisteminize girerek öğrenebilirsiniz. Aşağıda sizlere Açık Öğretim Ortaokulu öğrenci girişi için bir link verilmiştir. Bu linke tıkladığınızda öğrenci numaranızı ve şifrenizi ilgili alanlara girip sınav sonucunuzu öğrenebilmektesiniz.

Açık Öğretim Ortaokulu 3 Ocak 2016 Pazar sınav sonucu öğrenme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 3 Ocak 2016 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı başlıklı makalemizde 3 Ocak 2016 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
açıköğretim ortaokul sınav sonuçları 2016, açık ortaokul 3 ocak sınav sonuçları, acikortaoegretim ogrenci girişi

Benzer Yazı

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

Anaokulundan üniversiteye sloganıyla kurulan Maltepe Üniversitesi 1991 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.