Son Sorgulamalar

3-4 Ocak Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı


Açık öğretim lisesi 2014-2015 öğretim yılı ilk sınavı 3-4 Ocak 2015 tarihinde yapılacak. Sınava halen açık öğretime kayıtlı olup bu dönem için kayıt yenileme işlemini gerçekleştirmiş öğrenciler girebilecek. Açık öğretim lisesi sınavları yılda üç dönem halinde yapılmakta ve her dönem sınavı 2 gün toplam 4 oturum sürmektedir.

aolAçık öğretim lisesine kayıtlı olanların hepsi bütün sınavlara girememekte, bazıları sadece 2 dönem sınavına girebilmektedir. Üçüncü dönem sınavı olan yaz dönemi sınavına ise sadece 18 yaşını doldurmuş olan öğrenciler girebilmektedir. 18 yaşın altında bulunan öğrenciler henüz eğitim öğretim çağı dışına çıkmadıkları için 3.dönem sınavına girememektedirler.

Açık öğretim lisesi sınav soruları ve cevap anahtarları sınav yapıldıktan birkaç gün sonra yayınlanmaktadır. Öğrenciler isterlerse sınav kitapçıklarını sınav bitiş saatinden 1 saat sonra da teslim alabilmektedir.

3-4 Ocak açık öğretim lisesi sınav soruları ve cevap anahtarına ulaşmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Diyarbakır Doğalgaz Fatura Borç Sorgulama başlıklı makalemizde diyarbakır doğalgaz fatura sorgulama, diyargaz ve doğalgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
3 4 ocak 2015aolcevapanahtari Ar, açık lise sınav soru ve cevap anahtarı2015, aöl 2014-20151 dönem sınav soru ve cevap anahtarları 3-4ocak, soru yağmuru cevap anahtarı 4

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

4 Yorumlar

  1. 3-4 Ocak da açık öğretim lisesi sınavlarında bulusmak uzere

  2. 3-4 ocak sınav cevap anahtarı ne zaman açıklanacak ?

  3. Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarı genelde sınavdan sonraki hafta çarşamba günü açıklanıyor. Çarşamba günü açıklanmadığı takdirde ne zaman açıklanacağı belli olmuyor.
    Umudumuz çarşamba günü açıklanması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.