Son Sorgulamalar

2016 YGS Giriş Yerleri


Üniversite her öğrencinin hayallerini oluşturmaktadır. Ülkemizde üniversite alımları aşamalı olarak 2 adet sınavla yapılmaktadır. Bu sınavlardan ilki olan YGS, 13 Mart 2016 Pazar günü yapılacaktır. YGS’de başarılı olanlar ise bir sonraki sınava alınacaktır. Bir sonraki sınavın adı LYS’dir. LYS her bölü için farklı farklı yapılmaktadır. Bu yüzden LYS çeşitlilik göstermektedir. LYS 1, LYS 2 gibi isimlerler derslere göre değişmektedir.

2016 YGS Giriş Yerleri Öğrenme

2016-ygs-giris-yeri2016 yılı YGS 13 Mart pazar günü yapılacaktır. Yanınızda bulundurmanız gereken evraklardan biri de sınav giriş belgenizdir. Sınav giriş belegelerinizi ÖYSM’nin aday işlemleri bölümü olan ais.osym.gov.tr adresi üzerinden yapabilmektesiniz. Aşağıda sizlere ilgili link verilmiştir.

2016 YGS giriş yeri öğrenme işlemi için TIKLAYIN…

ais.osym.gov.tr adresi üzerinde SİSTEME GİRİŞ butonuna tıklayarak sisteme giriş yapıp YGS giriş belgesi alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Girişte şifrenizi unutmuşsanız şifremi unuttum bölümüne, yabancı uyruklu iseniz ve YU numarasında sıkıntı yaşamışsanız bilgi için YU No Yardım linkine tıklamanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Akmercan Delta Doğalgaz Fatura Sorgulama başlıklı makalemizde Akmercan Delta Doğalgaz, Akmercan Delta Doğalgaz fatura ödeme ve Akmercan Delta Doğalgaz fatura sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Sultangazi Belediyesi Şikayet

Kurumlar artık iş yüklerini azaltmak ve işlerini hızlandırmak için işlemlerini online sisteme taşımaktadırlar. İnternetten randevu, …

3 Yorumlar

  1. 2016 YGS’ye girdiğim sınıfta, 2016 KPSS’ye girecek olmamdaki anlamsız tevafuku arıyorum.

  2. ÜNİVERSİTE SINAV HAZIRLIĞINA BİR ADIM ÖNDE BAŞLAMAK İÇİN: YGS Haziran Programımızla 74 Sorunun Konusunu Bitiriyoruz.

  3. 2016 YGS sınavına iki milyon öğrenci girdi.Doğru yanıt oranlarıTürkçe ,Sosyal ,Matematik , Fen %5 ise hangi şanlı gelecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.