Son Sorgulamalar

2 – 3 Ocak 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı


2015 – 2016 Eğitim Öğretim Yılı Açık Öğretim Lisesi birinci dönem sınavı 2-3 Ocak 2016 tarihlerinde 3 oturum şeklinde yapılacak. Her oturumda ayrı derslerin sınavının yapıldığı Açık Öğretim Lisesi sınavları toplam 2 gün sürecek. Öğrencileri bu sınava girerken yanlarında nüfus cüzdanı ve sınav giriş belgelerini de bulundurmaları gerekmektedir. Sınav giriş belgenizin nasıl alınacağını öğrenmek için “2-3 Ocak 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Yerleri” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Açık Öğretim Lisesi sınavlarına nerede gireceğinizi ilgili belgenizde bulabilirsiniz. Açık Öğretim Lisesi sınav giriş yerinizi değiştirmek istiyorsanız Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme işleminizi yaparken sınava gireceğiniz ili veya ilçeyi değiştirmeniz mümkündür. Bu işlemi kaydınızı yenilediğiniz Halk Eğitim Merkezi veya Mesleki Eğitim Merkezi’ne bildirmeniz gerekmektedir.

aol-2-3-ocak-sinav-giris-yerleriAçık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarları Açık Öğretim Lisesi’nin resmi sitesinde yayınlanmaktadır. 2 – 3 Ocak 2016 Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarı nı da burada bulmanız mümkündür. Açık Öğretim Lisesi sınav soruları sınavın yapıldığı tarihten sonraki hafta yayınlanmaktadır. Aşağıda sizlere Açık Öğretim Lisesi sınav sorularını görebileceğiniz bağlantı verilmiştir.

2 – 3 Ocak 2016 Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarı için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 2-3 Ocak 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Yerleri başlıklı makalemizde 2 - 3 Ocak 2016 Açık Öğretim Lisesi sınav giriş yerleri ve Açık Öğretim Lisesi sınav tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
AÖL SINAV SORULARI

Benzer Yazı

Güngören Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Kurumların dilek öneri ve şikayet gibi geri dönütleri alarak kendilerini düzenlemeleri, o kurumların kendisini geliştirmesini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.