Son Sorgulamalar

19-20 Mart Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları


Açık Öğretim Lisesi sınavları yılda 3 dönem halinde yapılmaktadır. Açık Öğretim Lisesi sınav tarihinden 1 hafta önce öğrenci sınav giriş belgeleri açıklanır, sınavdan yaklaşık 1 hafta sonra da Açık Öğretim Lisesi sınav soruları yayınlanır. Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgelerinizi Açık Öğretim Lisesi sistemine öğrenci girişi yaparak alabilirsiniz. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için “19 – 20 Mart 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesi” başlıklı makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

19-20 Mart Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları

Açık Öğretim Lisesi sınavlarından başarılı olmak için ilgili dersten 45 almanız yeterlidir. 45 aldığınız derslerden geçmiş ve o dersin kredisini hanenize yazdırmış olursunuz.

aol-2-3-ocak-sinav-giris-yerleriAçık Öğretim Lisesi sınav soruları sınav bittikten yaklaşık 1 hafta içerisinde Açık Öğretim Lisesi’nin resmi sayfasında yayınlanmaktadır. İlgili sayfanın linki aşağıda sizlere verilmiş olup bu sayfadan 19-20 Mart 2016 Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ile birlikte geçmiş dönemde yapılan sınav sorularını da görebilirsiniz.

Geçmiş dönem sınav sorularını, 19-20 Mart 2016 Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarına ulaşmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Edremit Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme başlıklı makalemizde Edremit Belediyesi borç sorgulama ve borç ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Güngören Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Kurumların dilek öneri ve şikayet gibi geri dönütleri alarak kendilerini düzenlemeleri, o kurumların kendisini geliştirmesini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.