19-20 Mart Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları


Açık Öğretim Lisesi sınavları yılda 3 dönem halinde yapılmaktadır. Açık Öğretim Lisesi sınav tarihinden 1 hafta önce öğrenci sınav giriş belgeleri açıklanır, sınavdan yaklaşık 1 hafta sonra da yayınlanır. Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgelerinizi Açık Öğretim Lisesi sistemine öğrenci girişi yaparak alabilirsiniz. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için “19 – 20 Mart 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesi” başlıklı makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

19-20 Mart Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları

Açık Öğretim Lisesi sınavlarından başarılı olmak için ilgili dersten 45 almanız yeterlidir. 45 aldığınız derslerden geçmiş ve o dersin kredisini hanenize yazdırmış olursunuz.

aol-2-3-ocak-sinav-giris-yerleriAçık Öğretim Lisesi sınav soruları sınav bittikten yaklaşık 1 hafta içerisinde Açık Öğretim Lisesi’nin resmi sayfasında yayınlanmaktadır. İlgili sayfanın linki aşağıda sizlere verilmiş olup bu sayfadan 19-20 Mart 2016 Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ile birlikte geçmiş dönemde yapılan sınav sorularını da görebilirsiniz.

Geçmiş dönem sınav sorularını, na ulaşmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Edremit Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme başlıklı makalemizde Edremit Belediyesi borç sorgulama ve borç ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
aol 2016 19 20 mart sinav sorulari
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın