Son Sorgulamalar

19 – 20 Mart 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesi


Açık Öğretim Lisesi, okul hayatını bitirememiş veya bırakmak zorunda olan kişiler için uygun bir lisedir. Açık Öğretim Lisesi’nde mesleki liseler hariç normal liselerde sadece sınava girerek ders geçmeniz veya okul bitirip lise diploması almanız mümkündür. Açık Öğretim Lisesi’nde 192 krediyi, yani ders saatini tamamlamanız durumunda Açık Öğretim Lisesi’nden mezun olabilirsiniz.

19 – 20 Mart 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesi Nasıl Alınır?

Açık Öğretim Lisesi’nin iş ve işlemlerini Halk Eğitim Merkezi ve Mesleki Eğitim Merkezleri takip etmektedir. İşlemlerinizi hangi halk eğitim merkezinde veya mesleki eğitim merkezinde yaptıracağınız önemli değildir. Mesela Bursa’da herhangi bir halk eğitim merkezinde açık öğretim lisesi kaydınızı yaptırıp, bundan sonra kayıt yenileme ve kitap işlemleri için başka halk eğitim merkezlerine veya mesleki eğitim merkezlerine başvurup işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken sizin dosyanızın kayıt yaptırdığınız ilk kurumda olduğudur.

aol-2-3-ocak-sinav-giris-yerleri19-20 Mart 2016 Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgesi alma işlemi için aşağıda sizlere bir link verilmiştir. Bu link vasıtasıyla Açık Öğretim Lisesi öğrenci girişi işlemlerinizi yapabilir ve sınav giriş belgenizi alabilirsiniz. Sınav giriş belgeleri sınavdan 1 hafta önce sisteme atılmaktadır. Bu yüzden daha önceden giriş yaparsanız sınav giriş belgenizi alamayabilirsiniz.

Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgesi alma işlemi arayüzü değiştiği için bazı öğrencilerimiz sistemden sınav giriş belgesi alamayabiliyor. Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgesi alamıyorsanız veya sıkıntı yaşıyorsanız “Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesi Nasıl Alınır?” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Açık Öğretim Lisesi öğrenci girişi yapmak ve Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgesi almak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Edremit Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme başlıklı makalemizde Edremit Belediyesi borç sorgulama ve borç ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Güngören Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Kurumların dilek öneri ve şikayet gibi geri dönütleri alarak kendilerini düzenlemeleri, o kurumların kendisini geliştirmesini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.