18 Mart 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Sonucu Öğrenme


Açık Öğretim Ortaokulu sınavları her yıl kayıt yenileyen öğrenciler için yapılmakta. Bu sınavlar yıl içerisinde 3 dönem halinde yapılmakta ve hangi sınavın ne zaman yapılacağı Açık Öğretim Ortaokulu resmi sitesi üzerinde Açık Öğretim Ortaokulu iş takvimi adı altında yayınlanmaktadır. 2016 – 2017 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Ortaokulu 2.dönem sınavı da 18 Mart 2017 tarihinde yapılacağı site üzerinden duyurulmuştur.

18 Mart 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Sonucu Öğrenme

Açık Öğretim Ortaokulu iş ve işlemlerinin ne zaman yapılacağını resmi sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. yapıldıktan sonra yaklaşık 3 hafta sonra ilan edilmektedir. Bu ilan kişilerin kendi kullanıcı adları ve şifreleri ile girebilecekleri bölüm üzerinden yapılmaktadır.

18 Mart Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonucunuzu da kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile yapabilirsiniz. Aşağıda size Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonucu öğrenme ile ilgili bir link verilmiştir. Bu linke tıklayarak kendi kişisel kullanıcı adınız ve şifreni yardımı ile gireceğiniz bölümden Açık Öğretim ortaokulu sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Bu ekranda geçilen derslerinizi kalan derslerinizi de görmeniz mümkündür.

19 Mart 2017 Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonucunuzu öğrenmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 18-19 Mart 2017 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde 18-19 Mart 2017 Açık Öğretim Lisesi sınav sonucu öğrenme ve Açık Öğretim Lisesi öğrenci girişi hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın