Son Sorgulamalar

18 Mart 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Belgesi Alma


Ülkemizde birçok kişi Açık Öğretim Lisesi veya Açık Öğretim Ortaokulu’na gitmektedir. Daha önceden herhangi bir sebepten dolayı okuyamamış veya okul hayatını sonlandırmış olan kişiler açık öğretime kayıt yaptırarak öğrenim hayatını devam ettirmektedir. Buna okulu dışarıdan bitirme denmektedir.

18 Mart 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Belgesi Alma

2016-2017 Açık Öğretim Ortaokulu kayıt yenileme işlemleri 30.01.2017 ve 08.02.2017 tarihleri arasında yapıldı. Bu tarihler arasında kayıt yaptıran kişiler 18 Mart 2017 tarihinde yapılacak olan Açık Öğretim Ortaokulu 2.dönem sınavına girmeye hak kazanmışlardır.

Açık Öğretim Ortaokulu sınavına nerede gireceğinizi öğrenmek ve sınav belgenizi almak için kayıt yaptırdığınız halk eğitim merkezi veya mesleki eğitim merkezi tarafından size verilen öğrenci numarası ve öğrenci şifresini kullanmalısınız.

Aşağıda vermiş olduğumuz link sayesinde Açık Öğretim Ortaokulu Öğrenci Girişi işleminizi yaptıktan sonra açılacak olan kişisel sayfanızda bulunan sınav yeri bölümü ile Açık Öğretim Ortaokulu sınav yeri öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından yazıcı simgesine tıklayarak Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgesi yazdırma işleminizi yapabilirsiniz.

Açık Öğretim Ortaokulu öğrenci girişi yapmak ve Açık Öğretim Ortaokulu sınav yeri öğrenme işleminizi gerçekleştirmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Taşımacılık ve Koltuk ZYT Poliçe Sorgulama başlıklı makalemizde Taşımacılık ve Koltuk Poliçe Sorgulama ve ZYT poliçe sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.