Son Sorgulamalar

11-12 Haziran 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınavı Sonuçları


Açık Öğretim Lisesi sınavları yapıldıktan yaklaşık 1 ay sonra Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları açıklanmaktadır. Bu sınav sonuçlarınızı kendi Açık Öğretim Lisesi resmi sayfası üzerindeki öğrenci girişi bölümünü tıklayıp kullanıcı adınız ve şifrenizi ilgili alanlara girdikten sonra öğrenebilirsiniz.

11-12 Haziran 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınavı Sonuçları

11-12 Haziran 2016 tarihinde Açık Öğretim Lisesi 3.dönem sınavları bulunmaktadır. Bu sınava sadece 18 yaşını doldurmuş ve kayıt yenileme işlemini yapmış kişiler başvuruda bulunabilmektedir. Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçlarınızı aşağıda bulunan link yardımıyla öğrenebilirsiniz.

aolİlgili linke tıkladığınızda kullanıcı adınız ve şifreniz istenecektir. Bilgileri ilgili alanlara girip giriş butonuna bastığınızda kendinize ait olan bölüm görünecektir. Bu bölümden öğrenci genel bilgileri ve ardından sınav sonucu linkini tıklayarak Açık Öğretim Lisesi sınav sonucu öğrenme işlemi gerçekleşmiş olur.

11-12 Haziran 2016 Açık Öğretim Lisesi sınav sonucu öğrenmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 11-12 Haziran 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı başlıklı makalemizde 11-12 Haziran 2016 Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarı ve Açık Öğretim Lisesi sınav soruları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Güngören Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Kurumların dilek öneri ve şikayet gibi geri dönütleri alarak kendilerini düzenlemeleri, o kurumların kendisini geliştirmesini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.