Son Sorgulamalar

11-12 Haziran 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı


Açık Öğretim Lisesi sınavları yılda 3 dönem halinde yapılmaktadır. Bu sınavların sonuncusu olan 3.dönem sınavı 11-12 Haziran 2016 tarihlerinde yapılacaktır. Yapılacak olan bu sınava 18 yaşını doldurmuş ve ilgili dönemde kayıt yenileme işlemlerini gerçekleştirmiş olan öğrenciler girebilecektir. Yani Açık Öğretim Lisesi 3.dönem sınavına herkes girememektedir.

11-12 Haziran 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı

Açık Öğretim Lisesi sınavları 4 oturum şeklinde yapılmaktadır. Öğrenciler seçmiş oldukları ders sayılarına göre 3 veya 4 oturum şeklinde sınava girmektedir. Açık Öğretim Lisesi sınav soruları Açık Öğretim Lisesi’nin resmi sitesinde yayınlanmaktadır.

aolSınav yapıldıktan yaklaşık 1 hafta içerisinde sınav soruları Açık Öğretim Lisesi tarafından yayınlanmaktadır. Sınavdan çıkan öğrenciler ise sınavda kendilerine ait olan soru kitapçıklarını daha sonra sınava girmiş oldukları okullardan alabilmektedirler.

Aşağıda Açık Öğretim Lisesi sınav sorularının yayınlandığı web sayfasına ulaşabileceğiniz adres sizlere verilmiştir.

11-12 Haziran 2016 Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarı için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 11-12 Haziran 2016 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Yerleri ve Sınav Giriş Belgesi Alma başlıklı makalemizde 11-12 Haziran 2016 Açık Öğretim Lisesi sınav giriş yerleri ve sınav giriş belgesi alma, Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim Lisesi ders seçme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Güngören Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Kurumların dilek öneri ve şikayet gibi geri dönütleri alarak kendilerini düzenlemeleri, o kurumların kendisini geliştirmesini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.