Son Sorgulamalar

06 Nisan 2019 Açık Ortaokul Sınav Yeri Öğrenme ve Sınav Giriş Belgesi Alma


Açık Öğretim Ortaokulu herhangi bir sebepten dolayı ortaokulu okuyamamış, okuldan ayrılmak durumunda kalmış vb. durumlarda olan kişiler için çok iyi bir fırsattır. Bu fırsatı değerlendirip Açık Ortaokul’u bitirenler, ardından Açık Lise ve Açık Öğretim Fakültesi veya normal bir fakülteyi de bitirebilirler.

06 Nisan 2019 Açık Ortaokul Sınav Yeri Öğrenme ve Sınav Giriş Belgesi Alma

2018-2019 öğretim yılı 2.dönem Açık Ortaokul sınavı 6 Nisan 2019 tarihinde yapılacaktır. Bu sınav öğrenci sayısına bağlı olarak il merkezlerinde veya ilçe merkezlerinde yapılabilmektedir. Bir ilçedeki öğrenci sayısı çok ise Açık Ortaokul sınavı o ilçede yapılabilmekte, öğrenci sayısı az ise sınav il merkezinde yapılmaktadır.

Açık Ortaokul sınav giriş yeri öğrenme işlemini de sizlere verilen şifreler yardımı ile yapabilirsiniz. Aşağıda sizlere 6 Nisan 2019 Açık Ortaokul sınav yeri öğrenme ve sınav giriş belgesi alma işlemi ile ilgili bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıyı tıkladığınızda açılacak olan sayfadan öğrenci girişi işleminizi yapıp, sınava gireceğiniz yeri öğrenebilir ve sınav giriş belgenizi alabilirsiniz.

6 Nisan 2019 Açık Ortaokul sınav yeri öğrenme ve sınav giriş belgesi alma işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 6 – 7 Nisan 2019 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde 6 - 7 Nisan 2019 Açık Öğretim Lisesi sınav sonucu öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.